Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 601-800W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | ArchiCook |
| Heating method | heating wire |
| place of origin | Chinese mainland |
| voltage | 220V |
| function | heating |
| Can the baking pan be replaced? | No |
Instock
There are no reviews yet.