Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 130V |
| Power (W) | 60w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Province | Guangdong province |
| Body material | Metal |
Instock
There are no reviews yet.