Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 25 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >801W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | China |
| after-sales service provided | None |
| warranty | None |
| application | Hotel, Car, outdoor, garage, RV, Commercial, Household |
| power source | Electric |
| app-controlled | NO |
| capacity | 4.1-5L |
| Product name | Air Fryer Electric |
| Material | Plastic |
| Keywords | Non-oil Fryer |
| Usage | Healty Air Fryer |
| Feature | Easy Operate |
| Heating Method | Heated Air Circulation |
| Color | Black |
| Multi function | Electric Air Fryer Cooker |
| type | Air Fryer |
Instock
There are no reviews yet.