Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 601-800W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Purchase country | Mainland China |
| Body material | Plastic |
Instock
There are no reviews yet.