Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Dollhouse Lock Key Set |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Lock Size (L x W): | Approx. 24 x 8mm |
| Key Length: | Approx. 12.5mm |
| Material: | Metal |
| Package Includes: | 1PC door lock and 1pc key(door not included) |
Instock
There are no reviews yet.