Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 400 × 400 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-600W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | hongxi |
| item number | CH-BT-12-01 |
| kind | cookware |
| power | 12 |
| Investment and entrepreneurship | Small investment |
| Model | CH-BT-12 |
| net weight | 100 |
| Processing method | sample processing, drawing processing, packaging customization |
| Packaging | 820*750*1600 |
| Marketing | new product |
| Order number | CH-BT-12-01 |
| Licensable private label | Yes |
| Main downstream platforms | eBay, amazon, wish, aliexpress, indie, lazada |
| after-sales services | National joint guarantee, lifelong after-sales service |
| Applicable object | food |
| voltage | 380 |
| external dimensions | 720*650*1440 |
| processing customization | Yes |
Instock
There are no reviews yet.