Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 46 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 100w, 2.64KW |
| Brand Name | OIMG, foodsense |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Commercial |
| App-Controlled | NO |
| Control | Mechanical Timer |
| Housing | stainless steel |
| Function | Reheat Function |
| Place of Origin | China |
| Model Number | HET-450 |
| Name | Conveyor Toaster |
| Model | HET-450 |
| Power source | Electric |
| color | sliver |
| Material | Stainless Steel |
| Keywords | slice of bread |
| MOQ | 1SET |
| Power | 2.64KW |
| Volts | 220-240V/50-60Hz |
| N/W | 20.5Kg |
Instock
There are no reviews yet.