Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.506 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 16 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Control Mode | Microcomputer Control |
| Outer Pot Material | STAINLESS STEEL |
| Reservation | Yes |
| LCD | Yes |
| Function | Digital Timer Control |
| Certification | CE, GS, RoHS, UL |
| Capacity | >6L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1800W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.