Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 15 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Control Mode | Microcomputer Control |
| Capacity (Quart) | 10-15L |
| Model Number | Sous Vide Cooker |
| Reservation | Yes |
| LCD | Yes |
| Function | Digital Timer Control |
| Lid Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Capacity | 5-6L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1800W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.