Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 49 × 47 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Control Mode | Microcomputer Control |
| Capacity (Quart) | 8L |
| Outer Pot Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | SV700 |
| Reservation | No |
| LCD | Yes |
| Function | Stew, Braise |
| Lid Material | STAINLESS STEEL |
| Capacity | >6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 700W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.