Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 43 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Control Mode | Microcomputer Control |
| Capacity (Quart) | / |
| Outer Pot Material | Ceramic / Glass |
| Model Number | SVC150 |
| Reservation | No |
| LCD | Yes |
| Function | Digital Timer Control, Roast |
| Lid Material | / |
| Capacity | >6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 3kg |
| Pump water flow | 8L/min |
| Temperature | 0-99.9°C |
| Maximum time setting | 99h |
| Temperature adjustment | 0.1°C |
Instock
There are no reviews yet.