Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 30 cm |
| Control Mode | Microcomputer Control |
| Capacity (Quart) | 4.5L |
| Outer Pot Material | Plastic |
| Model Number | DDZ-B45B2 |
| Reservation | Yes |
| LCD | Yes |
| Function | Digital Timer Control, Stew, Soup Stewing, Porridge Cooking |
| Lid Material | Ceramic |
| Certification | CE |
| Capacity | 4-5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| 3C | 2017010717983233 |
Instock
There are no reviews yet.