Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 26 × 25 cm |
| Time to market | Jun-15 |
| Control Mode | Microcomputer Control |
| Capacity (Quart) | 1.2L |
| Outer Pot Material | Plastic |
| Model Number | JCY2331BJH |
| Reservation | No |
| LCD | Yes |
| Function | Porridge Cooking, Boil Medicine, Stew, Soup Stewing |
| Lid Material | Tempered Glass |
| Certification | CE |
| Capacity | 1-2L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 140W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.