Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Time to market | Jun-15 |
| Control Mode | Mechanical Control |
| Capacity (Quart) | 1L |
| Outer Pot Material | Plastic |
| Model Number | JCY2870BJH |
| Reservation | Yes |
| LCD | Yes |
| Function | Digital Timer Control, Stew, Braise, Soup Stewing, Porridge Cooking, steam |
| Lid Material | Ceramic Whiteware |
| Certification | CE |
| Capacity | 1-2L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Appointment | 24 hours |
| Liner | white porcelain |
Instock
There are no reviews yet.