Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Function | Stew |
| Lid Material | Redware |
| Certification | CE |
| Capacity | 2-3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >400W |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.