Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Digital Timer Control, Mechanical Timer Control, Stew, Braise, Soup Stewing, Porridge Cooking, Boil Medicine, Roast |
| Certification | none |
| Capacity | 1-2L, 6 Quarts |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 100-199W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Product Dimensions | 11.9"D x 13.42"W x 13.11"H |
| Wattage | 1000 watts |
| Material | Aluminum Pot |
| Item Weight | 11.24 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.