Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 cm |
| Control Mode | Computer Control |
| Outer Pot Material | Plastic |
| Reservation | Yes |
| LCD | No |
| Function | Stew, Soup Stewing, Porridge Cooking |
| Lid Material | Tempered Glass |
| Certification | CE |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 380W |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Stew in water |
Instock
There are no reviews yet.