Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Control Mode | Microcomputer Control |
| Outer Pot Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | GD151/GD152 |
| Reservation | Yes |
| LCD | Yes |
| Function | Digital Timer Control, Stew, Soup Stewing, Porridge Cooking |
| Lid Material | Ceramic |
| Capacity | 1-2L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 120w |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.