Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 1-2L, 0.7L |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China, Mainland |
| Control Mode | Microcomputer Control |
| Capacity Quart | 0.7L |
| Outer Pot Material | Ceramic |
| Model Number | DDZ-7B |
| Reservation | Yes |
| LCD | Yes |
| Function | Digital Timer Control, Stew, Soup Stewing, Porridge Cooking |
| Lid Material | Tempered Glass |
| Certification | CCC |
| Voltage V | 220V |
| Power W | 100W |
| Product Name | Stewing cooker |
| Product Number | GL1974H |
| Weight | 1.6kg |
Instock
There are no reviews yet.