Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.008 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 1-2L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | <100W |
| Brand Name | Aramox |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.