Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 25 cm |
| Control Mode | Microcomputer Control |
| Outer Pot Material | Plastic |
| Model Number | DDZ-C25E2 |
| Reservation | Yes |
| LCD | Yes |
| Function | Digital Timer Control, Stew, Soup Stewing, Porridge Cooking |
| Lid Material | PPC |
| Capacity | 2-3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 300-399W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.