Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Control Mode | Mechanical Control |
| Capacity (Quart) | 7 |
| Outer Pot Material | STAINLESS STEEL |
| Reservation | No |
| LCD | No |
| Function | Mechanical Timer Control, Yogurt, Stew, Braise, Soup Stewing |
| Lid Material | Glass |
| Capacity | >6L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 340W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stoneware |
| Is Dishwasher Safe | Yes |
| Shape | Oval |
| Pattern | Serves 8+ |
| Control Method | Touch |
| Control Type | Knob |
| Controller Type | Hand Control |
| Product Dimensions | 11.5"D x 17.3"W x 7.7"H |
| Item Weight | 16 Ounces |
Instock
There are no reviews yet.