Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >6L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
| Family Capacity | Fit up to a 5-lb chicken or a 6-lb roast. |
| Model | OS300 |
| Brand | Ninja |
Instock
There are no reviews yet.