Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >6L, 6 Quarts |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | >400W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Product Dimensions | 14.29"D x 14.91"W x 10.91"H |
| Wattage | 825 watts |
Instock
There are no reviews yet.