Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 44 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 1-2L |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 100-199W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
| Keep-Warm Setting | Keeps food at serving temperature until it's time to eat |
Instock
There are no reviews yet.