Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 2100W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Chinese mainland |
| brand | Joyoung/Joyoung |
| model | KX45-V191 |
| Capacity range | 41 liters or more |
| after-sale service | National joint insurance |
| province | Zhejiang Province |
| Prefecture and city | Hangzhou City |
| Color classification | Titanium empty gray, dark night black, vermilion red |
| Inner liner material | Galvanized sheet |
| voltage | 220V |
| manufacturing enterprise | Hangzhou Jiuyang Household Electrical Appliances Co., Ltd |
| Catalog number | 45V191-A |
| control mode | Mechanical |
| style | horizontal |
| Temperature control method | The upper and lower tubes are independently controlled |
| Intelligent type | Intelligence is not supported. |
| capacity | 45L |
| product category | Regular oven |
| Procurement location | Chinese mainland |
| Heating pipe material | stainless steel |
| 3C certificate number | 2019010712233930 |
Instock
There are no reviews yet.