Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 60 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 220V |
| capacity | 40L |
Instock
There are no reviews yet.