Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 70 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 2500W |
| Capacity | 11-20L, 15L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Material of liner | Stainless steel |
| Control mode | Knob type |
| Heating mode | Electric heating tube heating |
Instock
There are no reviews yet.