Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 50 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Number of Ovens | Single |
| Model Number | Electric Oven |
| Control | mechanical |
| Style | Horizontal |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Type | Steam Oven |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | <800W |
| Capacity | <10L, 10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Gas Pizza Oven |
| Plate number | 1 plate |
| Power | 0.1KW |
| Product number | JD1587B |
Instock
There are no reviews yet.