Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 801-1200W |
| Capacity | 11-20L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Automatic Grade | Automatic |
| Production Capacity | 60L |
| Place of Origin | Henan China |
| Voltage | 220V |
| Power | 1000w |
| Dimension(L*W*H) | 43*39.5*82cm |
| Weight | 28 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Other |
| Key Selling Points | High Rigidity |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| MOQ | 1 Set |
| Package | Carton box |
| Feature | Low Energy High Speed |
| Net Weight | 28kg |
Instock
There are no reviews yet.