Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 60 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | >2001W |
| Capacity | 21-30L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.