Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | CE, RoHS |
| Power (W) | 801-1200W |
| Capacity | 11-20L |
| Voltage (V) | 220V-50Hz |
| Brand Name | cmdcb |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.