Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 57 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | <800W |
| Capacity | <10L |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Heating bute |
| Condition | New |
| Place of Origin | Shanghai |
| Voltage | 220V, 220v/50Hz |
| Power | 2800 |
| Weight | 68 KG |
| Dimension(L*W*H) | 650*520*680 mm |
| Year | 2024 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Name | Potato Baking Machine |
| Model | SPE-80 |
| Dimension(mm) | 650*520*680 mm |
| Baking Weight(KG) | 10 |
| Color | Sliver |
| Power(KW) | 2.8kw |
| Layer | Single layer |
| Material | Stainless steel |
| Function | Multifunctional |
Instock
There are no reviews yet.