Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 98 × 67 × 60 cm |
| Power Source | Electric |
| Control | mechanical |
| Style | Vertical |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Type | Hot Plate Oven |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | >2001W |
| Capacity | >41L, 120L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric Oven |
| Specifications | 2 layer 4 tray |
| Weight | 70kg |
| Voltage | 220v/50hz |
| Power | 6.4kw |
| Temperature | 0-350°C |
| Internal size | 64*46*20cm |
| Product size | 88*57*76cm |
Instock
There are no reviews yet.