Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 96 × 68 cm |
| Number of Ovens | Single |
| Power Source | Charcoal |
| Model Number | 90CM Double Layer |
| Number of Heating Elements | 2 |
| Control | Other |
| Style | Vertical |
| Controlling Mode | / |
| Type | Convection Oven / Turbo Oven |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | <800W |
| Capacity | <10L |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.