Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 108 × 45 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 10KW |
| Capacity | 31-40L, 40L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Material of liner | Stainless steel |
| Control mode | Mechanical |
| Power | 10KW |
| Purchase country | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.