Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 62 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Number of Ovens | Single |
| Control | mechanical |
| Style | Horizontal |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Capacity | <10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Oven |
| Output | 10 piece once |
| Power | 1800W |
| Size | 53*53*56cm |
| Weight | 39kg |
| Features | Fully enclosed oven |
Instock
There are no reviews yet.