Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Control | mechanical |
| Certification | CE, none |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| model: | K1 |
| texture of material: | Galvanized sheet |
| Capacity range: | 21L (inclusive) -30L (inclusive) |
| Voltage: | 220V |
| Control mode: | Mechanical |
| Additional functions: | Built in lighting lamp hot air circulating air blasting |
| Temperature control mode: | Unified temperature control of upper and lower pipes |
| Capacity: | 23L |
| Heating pipe material: | stainless steel |
| Power: | 1600W |
Instock
There are no reviews yet.