Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 39 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Number of Heating Elements | 6 |
| Certification | CE |
| Power (W) | <800W |
| Capacity | 11-20L |
| Voltage (V) | 220V-50Hz |
| Brand Name | cmdcb |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.