Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 56 × 85 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Model Number | MK-F120 |
| Power (W) | 3200W |
| Capacity | >41L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.