Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | <800W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| brand | Xabazy/Xiaobei Pig |
| model | FFF-1202F |
| after-sale service | Shop three packs |
| voltage | 220V |
| Smart type | other |
| Capacity range | 11L (inclusive) -20L (inclusive) |
| province | Guangdong Province |
| Prefecture and city | zhongshan |
| capacity | 12L |
| Heating tube material | stainless steel |
| Additional features | thawing |
| Art.No. | 1202F |
| Inner liner material | Galvanized sheet |
| Temperature control mode | Unified temperature control of upper and lower pipes |
| style | horizontal |
| producing area | Chinese Mainland |
| control mode | Mechanical |
| power | 600W |
| Procurement location | Chinese Mainland |
| product category | Conventional oven |
| Color classification | 12L green dual rotation timing |
Instock
There are no reviews yet.