Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 55 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Capacity | 11-20L, 42L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Power | 1800W |
Instock
There are no reviews yet.