Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 35 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 1800W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| brand | Midea/Midea |
| model | MG38CB-AA |
| Capacity range | 31L (inclusive) -40L (inclusive) |
| after-sales service | National Joint Insurance |
| Color classification | Black Graphite Black The store manager recommends Black Yalan |
| Manufacturers | Wuhu midea kitchen electrics manufacturing co., ltd |
| Article number | MG38CB-AA |
| control mode | Mechanical |
| style | horizontal |
| Temperature control method | Independent temperature control of upper and lower pipes |
| Intelligent type | other |
| power | 1800W |
| capacity | 38L |
| Product category | Conventional oven |
| Place of purchase | Chinese Mainland |
| Heating tube material | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.