Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 38 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Number of Ovens | Single |
| Number of Heating Elements | 6 |
| Control | mechanical |
| Style | Vertical |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Type | Steam Oven |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Capacity | 11-20L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.