Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 35 cm |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 1000W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China, Chinese mainland |
| brand | Toshiba/Toshiba |
| model | ET-TD7080 |
| Capacity range | Below 10 liters |
| After-sales service | National Joint Insurance |
| Color classification | white |
| manufacturing enterprise | Toshiba |
| Control mode | Mechanical |
| style | Table embedded type |
| Temperature control method | Unified temperature control of the upper and lower tubes |
| Intelligent type | Intelligence is not supported. |
| power | 1000W |
| capacity | 8L |
| Product category | Conventional oven |
| Procurement location | Chinese mainland |
| Warranty period | 12 months |
| 3C certificate number | 2019010712243760 |
Instock
There are no reviews yet.