Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 55 × 54 cm |
| Number of Ovens | Single |
| Power Source | Electric |
| Control | mechanical |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Type | Halogen Oven |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | 1600W |
| Capacity | 31-40L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.