Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 56 × 68 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Number of Ovens | Single |
| Model Number | Electric Oven |
| Number of Heating Elements | 2 |
| Control | Other |
| Style | Horizontal |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Type | Hot Plate Oven |
| Material | Plastic |
| Power (W) | <800W |
| Capacity | <10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Gas Oven |
| Model | 4 heads |
| Air pressure | 2800Pa |
| Gas source | liquefied petroleum gas |
| Product number | JD1873B |
Instock
There are no reviews yet.