Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 21 cm |
| Number of Ovens | Double |
| Power Source | Electric |
| Model Number | Electric Oven kitchen |
| Control | mechanical |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Type | Convection Oven / Turbo Oven |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric Oven |
| capacity | 10L or 20L |
| 10L size | 310*165*235mm |
| 20L size | 425*250*275mm |
Instock
There are no reviews yet.