Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Capacity | <10L, 10L, 5 Liter |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Number of Ovens | Single |
| Model Number | 4KX-MINI-KS-5L-Y |
| Number of Heating Elements | 2 |
| Control | Mechanical |
| Style | Horizontal |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Type | Halogen Oven |
| Power W | 800W |
| Voltage V | 220V |
| Rated Power | 300W |
Instock
There are no reviews yet.