Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.293 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 42 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 1 |
| Capacity | 11-20L |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
| Included Rack and Pan | The included rack and bake pan fit perfectly in the toaster oven |
| Brand | BLACK+DECKER |
Instock
There are no reviews yet.